جراحی بینی خوب

جراحی بینی خوب

جراحی بینی خوب به جراحی‌ای گفته می‌شود که سبب شود بیمار پس از عمل جراحی بینی استخوانی یا گوشتی و پس‌ از اینکه دوران نقاهت جراحی را گذراند از شکل و ظاهر بینی خود راضی باشد و وقتی بینی خود را در آینه می‌بینید حس خوبی به آن داشته باشد.

جراحی بینی خوب

به تصور خیلی از افراد در یک جراحی بینی خوب فقط عمل زیبایی بینی انجام می شود اما باید گفت که همیشه اینطور نیست بلکه جراح علاوه بر عمل زیبایی، روی بینی کسانی که مشکلات ساختاری و عملکرد و تنفس دارند نیز عمل جراحی بینی انجام می دهد. اگر جراحی بینی به درستی انجام شود و جراح در کارش حاذق باشد و موفق به پیاده سازی اصول و تکنیک های لازم روی بینی بیمار شود، سبب می شود بیمار از نتیجه عمل رضایت داشته باشد و اعتماد به نفسش افزایش یابد و نسبت به خود حس خوبی داشته باشد و بازدهی او در فعالیت های روزانه و زندگی بالاتر رود.

چه کنیم تا جراحی بینی خوب را تجربه کنیم؟

اگر چه خیلی از افراد قصدشان از انجام جراحی بینی خوب، زیبایی می باشد اما جراح بینی صرفاً عمل زیبایی بینی انجام نمی‌دهد. بلکه عمل بینی را بر روی صورت و مجاری تنفسی فرد نیز انجام می‌دهد. توصیه می‌شود برای اینکه جراحی بینی خوب را تجربه کنید ابتدا باید به‌درستی وضعیت موجود را بررسی کنید و جراحی بینی خود را در بهترین کلینیک‌ها و نزد بهترین جراحان بینی انجام دهید. چون یک جراح هر چقدر هم که خوب باشد ولی اگر در کلینیکی جراحی کند که از امکانات مناسب برخوردار نباشد نمی‌تواند جراحی بینی خوب و موفقیت‌آمیزی داشته باشد و نتیجه این می‌شود که بیمار از بینی خود راضی نخواهد بود و مجبور می‌شود جراحی بینی ترمیمی انجام دهد بنابراین حتماً باید در انتخاب جراح بینی خوب و کلینیک خوب تحقیقات لازم را انجام دهید تا جراحی بینی خوب را تجربه کنید.

 

 

روش‌های جراحی بینی خوب

جراحی بینی خوب معمولاً به دو روش جراحی بینی باز و جراحی بینی بسته انجام می‌شود. برای اینکه بیمار، جراحی بینی خوب داشته باشد، نقش جراح بسیار حائز اهمیت است. به همین دلیل توصیه می‌شود فقط به‌ صرف اینکه یک جراح هزینه کمتری می‌گیرد نزد او نروید و زیبایی و سلامتی خود را فدای اندکی تفاوت در هزینه جراحی بینی نکنید.

روش های جراحی بینی خوب

 

امروزه  با  پیشرفت فنّاوری و به وجود آمدن روش‌ها و تجهیزات مدرن جراحی، بیماران می‌توانند جراحی بینی خوب نسبت به گذشته داشته باشند. لازم به ذکر است هزینه این تجهیزات مدرن بسیار بالاست و در اختیار هر جراحی قرار ندارد بنابراین حتماً نزد جراحی بروید که در یک کلینیک مجهز به لحاظ تجهیزات و فنّاوری کار می‌کند تا جراحی بینی خوب‌ روی بینی شما انجام شود.

 

مدت استراحت بعد از جراحی بینی خوب

مدت‌زمانی که بیمار باید بعد از جراحی بینی خوب  استراحت کند، به نوع عمل بستگی دارد و ممکن است از یک روز تا چندین ماه متغیر باشد. زمانی که تورم و کبودی بیمار کمتر شد می‌تواند سرکار خود برگردد. ممکن است به توصیه جراح، بعد از جراحی بینی خوب، بیمار نیازی به بستری شدن نداشته باشد  و پس از عمل مرخص شود. به‌طور معمول ۳ هفته بعد از جراحی بینی خوب، می‌توان نتایج اولیه جراحی را مشاهده کرد اما  نتیجه مطلوب نهایی جراحی بینی خوب تا ۶ ماه بعد عمل قابل‌ تشخیص است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *