لابیاپلاستی تهران

لابیاپلاستی تهران

لابیاپلاستی تهران یکی از جراحی های رواج یافته در بین زنان است .امروزه خانم ها برای برطرف کردن بعضی از مشکلات خود در رابطه با ناحیه واژن خود اقدام به جراحی لابیاپلاستی تهران میکنند ، اگر شما میخواهید حراحی لابیاپلاستی تهران انجام دهید ، به دنبال متخصص جراحی زیبایی زنان با تجربه باشید، لابیا پلاستی یتهران از جراحی های زیبایی است که هم زنان  هم دختران به آن روی می آورند ،در ادامه در رابطه با لابیاپلاستی تهران بیشتر می دانید

دلیل انجام جراحی لابیاپلاستی تهران

لابیاها ممکن است  به دلیل عوامل مختلفی مانند چاقی ، عوامل ارثی و ژنتیک ، لاغری  ویا نامتقارن  بودن آنها ویا به دلیل بزرگ در این قسمت برای فرد مشکل ایجاد شد که این امر دراعتماد به نفس بانوان تاثیر زیادی دارد  این مشکلات ممکن که در بانوان متاهل سبب ایجاد مشکلاتی  در زندگی زناشویی و یا کاهش اعتماد به نفس آنها شود ، که خوشبختانه با انجام لابیاپلاستی تهران این مشکلات برطرف خواهد شد .

چه جراحی هایی همراه  با لابیاپلاستی تهران انجام داده میشود

لابیاپلاستی به کمک روش هایی مانند لابیاپلاستی با لیزر انجام میشود، همراه لابیاپلاستی می توانید برخی جراحی ها مانند واژینوپلاستی را می توانید انجام  دهید ، اگر لابیاپلاستی با واژینوپلاستی انجام شود علاوه بر اینکه مشکلات لابیاها را برطرف میکند داخل واژن را محکم و سفت میکند ، هم چنین مشکل شلی و گشادی واژن نیزبا این روش به راحتی حل میشود با لابیا پلاستی  تهران می توانید  دو طرف لابیاها را  به راحتی  کوچک ، تغییر شکل و آنها را قرینهکنید.

 

آیا بعد از لابیاپلاستی میل جنسی کمتر خواهد شد ؟

یکی از سوالاتی که اغلب بانوان قبل از  جراحی لابیاپلاستی میپرسند این است که آیا میل جنسی بعد از جراحی لابیاپلاستی کاهش می یابد؟

این دیدگاه در مورد عمل لابیاپلاستی تهران که میل جنسی پس از این عمل افت می کند یک حرف اشتباه است ، با جراحی لابیاپلاستی نه تنها میل جنسی بانوان  کاهش نخواهد شد، بلکه افزایش میل جنسی در آنها  بیشتر شده  زیرا با انجام این عمل چین و چروک اضافی  روی کلیتوریس برداشته می شودو در نهایت بانوان تحریک پذیری بیشتری در هنگام مقاربت جنسی دارند.

با انجام  جراحی لابیاپلاستی تهران میزان تحریک پذیری در بانوان نسبت به قبل افزایش خواهد یافت  و در نتیجه درهنگام مقاربت رضایت بیشتری خواهند داشت  ، این امر در روابط جنسی و تحکیم زندگی زناشویی موثر است.

 

 

عوارضات لابیاپلاستی تهران 

 

یکی از سوالاتی که در خصوص لابیاپلاستی قبل از جراحی پیش می آید این است که لابیاپلاستی تهران چه عوارضی برای فرد دارد  ، در این خصوص باید گفت که اگر شما جراحی لابیاپلاستی را نزد  جراح متخصص با نهارت و با تجربه کار زیادی انجام دهید این روش جراحی هیچ عارضه ای برای بانوان نخواهد داشت

 

دوره استراحت بعد ازجراحی لابیاپلاستی تهران

دوران بهبودی بعد ازانجام لابیاپلاستی به علت اینکه گردش خون در ناحیه تناسلی سرعت زیادی دارد  زودبرای فرداتفاق می افتد و اشخاصی که عمل لابیاپلاستی تهران را انجام داده اند می توانند بعد از ۴۸ ساعت دوباره فعالیت هی روزانه خود را انجام دهند.

.به طور کلی افراد بعد از جراحی نیازی به استراحت طولانی و یا بستری شدن ندارند وهمان گونه که گفته شد   ۴۸ ساعت پس از جراحی می توانند فعالیت روزانه خود را از سر بگیرند.بانوان شاغلی که می خواهند جراحی لابیاپلاستی تهران را انجام دهند برای این جراحی تقریبا به دو روز مرخصی نیاز دارند.

در هفته اول پس از عمل لابیاپلاستی تهران ممکن است فرد در این ناحیه درد داشته باشد  که با مصرف مسکن ها و داروهایی که پزشک تجویزبرای شما  کرده می توانید این درد را تا حد زیادی کاهش دادمیتواند فعالیت های خود را انجام دهد.

در صورتی که بانوان علاوه بر جراحی لابیاپلاستی تهران بخواهند جراحی هی زیبایی دیگری انجام دهند  می توانند همراه با جراحی لابیا پلاستی تهران  به صورت هم زمان می توانند جراحی  زیبایی واژن  نیز انجام دهند.تکنیک های لازم برای انجام  جراحی زیبایی واژن و لابیاپلاستی در اشخاص مختلفبسته به این است که پزشک آن را صلاح ببیند یا خیر.

خانم ها بعد از جراحی لابیاپلاستی باید رژیم غذایی درستی را که پزشک برای آنها تجویز کرده اند د اشته باشند.

بعد از جراحی سعی کنید به هیچ وجه به یبوست دچار نشوید.

یک هفته بعد از گذشت جراحی لابیاپلاستی به پزشک برای معاینه رجوع کنید.

سفید کردن واژن همراه با جراحی لابیاپلاستی تهران

این سوال هم توسط خانم ها پیش آمده است که می توان جراحی زیبایی واژن همان گونه که می توان همراه لابیاپلاستی انجام دادفرد می تواند همراه این عمل سفید کردن واژن را هم انجام دهد.

 

http://jarrahizibaei.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *