لیپوماتیک ران

لیپوماتیک ران

لیپوماتیک ران از روشهای جراحی زیبایی است که برای لاغری و کاهش چربی در قسمت ران مورد استفاده قرار می گیرد  امروزه از لیپوماتیک ران در قسمت ران پا برای تغییر سایز افراد در این محل استفاده می شود .

به طور کلی  همه افراد ی که  پائین تنه بزرگترازبالاتنه دارند برای این عمل مناسب می باشند .بیشتر زنان در قسمت ران  پا دچار چاقی هستند . این افراد در بیشتر موارد از وضعیت ران­ها و کمر خود راضی نیستند .

وتقریبا می توان گفت بیشتراین افراد پائین تنه بسیار چاق تری  نسبت به قسمت بالا تنه خود دارند و ران­های  این افراد معمولا بسیار چاق و حجیم است  و شما می توانید با انجام روش لیپوماتیک ران پا چربی­های اضافی این ناحیه را به راحتی  ازبین ببرد و ظاهری متناسب  و زیبا بعد از انجام این عمل خواهید داشت .

 

لیپوماتیک ران پا

لیپوماتیک ازروش های لاغری  جدید و سریع می باشد که ار ان می توان درتمام قسمت های بدن که چربی اضافه دارد استفاده کرد .از روش لیپوماتیک  شما می توانید درقسمت های مختلف بدن مانند شکم، گردن، سینه، پهلو و ران  استفاده کرد .اگر پزشک به کار خود مسلط باشد، می تواند در تمامی نقاط بدن چه ازنواحی بزرگ وچه نواحی کوچک ازروش لیپوماتیک استفاده کنند.

شما با انجام لیپوماتیک ران باعث تغییر سایز دراین ناحیه می شود و چربی های اضافه در این ناحیه با استفاده از لیپوماتیک از بدن خارج می شود. افراد مبتلا به چاقی موضعی در ناحیه ران می توانند با استفاده ازاین روش، در مدت خیلی  کوتاهی چربی های اضافی این ناحیه را از بین ببرند تا ظاهری زیباتر داشته باشند .

 

 انجام لیپوماتیک درقسمت داخلی ران ها

در برخی از زنان قسمت­های داخلی ران به دلیل چاقی در این قسمت  به ران مخالف سائیده می­شود و دراین ناحیه به دلیل سائیدگی التهاب پوستی در فرد ایجاد می شود . لیپوماتیک ران به  فرد کمک می کند تا این مشکل را حل کند وباعث بهبودی وهمچنین زیبایی دراین قسمت پا شود .

 

چاقی قسمت­های داخلی ران می­تواند مشکلاتی برای افراداین ناحیه ایجاد کند همان گونه که گفته شد  سایید گی یکی از این موارد است البته به این نکته توجه داشته باشید که ساییدگی وچاقی درناحیه داخلی ران می تواند بر نحوه راه رفتن افراد تاثیر بگذارد.

جراحی سینه 

انجام لیپوماتیک در قسمت­های خارجی رانها

معمولا دربیشتر افراد درقسمت­های خارجی ران ها  نسبت به قسمت­های داخلی چربی بیشتری تجمع می کند وبا از بین بردن چربی­ها در این قسمت حجم ران  شما کاهش می یابد و باعث زیبایی در  ظاهرران ها می شود .

اغلب تغییراتی که با لیپوماتیک درران ایجاد می­شود مورد رضایت بیشتر افراد قرار می گیرد و ازبین بردن چربی­های ران می­تواند تغییراتی در  ظاهربدن  فرد ایجاد کند درنتیجه بیمارمی­تواند به راحتی از شلوارهای جین استفاده کند و ظاهری زیبا داشته باشد.

 

چه کسانی  می توانند لیپوماتیک ران انجام دهند

افراد ی که رانهای بزرگی دارند ازظاهر ران­­­های خود خیلی راضی نیستند ومی توان گفت این افراد  ران های به نسبت بزرگی دارند  بیشتر آنه تصورمی ­کنند که راه حلی برای رفع چاقی در این ناحیه وجود ندارد. اما امروزه با وجود روش های جدید در جراحی های زیبایی شما می توانید  به راحتی می توان به درمان این مشکل بپردازید.

 

تقریبا همه زنانی که ازچاقی ران  پا دارند گزینه مناسبی برای برای انجام لیپوماتیک  پا می باشند. یک پزشک با تجربه  با انجام  لیپوماتیک می­تواند به شما دررفع این مشکل کمک کند تا یک تناسب اندام  خوبی داشته باشید.

 

افرادی هستند که چربی های بدن آنها به ورزش و رژیم غذایی مقاوم هستند این گونه افراد مناسب برای انجام  لیپوماتیک هستند افرادی که تا به حال هیچ عمل جراحی در ناحیه لیپوماتیک  انجام نداده اند .

 

افرادی که  دارای پوستی سفت هستند و بدن انها ازانعطاف پذیری لازم را دارد .افرادی که نوسانات وزن انها زیاد نیست گزینه مناسبی برای  انجام عمل لیپوماتیک ران هستند.

 

افرادی که  مشکلات دیابت، بیماری قلبی یا ریوی، مشکلات جریان خون ندارند،افرادی که سیگارمصرف نمی کنند می توان گفت گزینه بسیارمناسبی برای لیپوماتیک ران هستند.

 

 

معمولا عواملی که باعث چاقی در ناحیه ران­ها، قسمت پائین شکم، پهلوها، و باسن می شود  ژنتیک یا تغییرات هورمونی است  با روش لیپوماتیک تعداد سلول­های چربی تخلیه می شود .

سن انجام لیپوماتیک ران

بهترین زمان برای کسی که می خواهد  لیپوماتیک ران انجام دهد  سن  ۱۸ تا ۴۵ سالگی است. زیرا  دراین سن پوست شما دارای انعطاف پذیری لازم برای انجام عمل لیپوماتیک را دارد افرادی که درسنین بالاتر این عمل را انجام دهند بهتراست ابتدا با پزشک خود مشورت کنند سپس اقدام به این عمل کنند.

 

آمادگی لازم قبل ازانجام  لیپوماتیک ران

– آزمایشات لازم را که پزشک برای بیمار تجویز کرده است را به طور کامل انجام دهید.

-داروهای که پزشک  قبل از عمل لیپوماتیک ران  برای بیمار تجویز کرده است را مصرف کنید.

– قبل از عمل لیپوماتیک ران  از استعمال دخانیات خودداری کند.

-قبل ازعمل لیپوماتیک ران  از مصرف آسپرین، داروهای ضد التهاب خودداری کنید .

 

عمل جراحی لیپوماتیک ران

برای جراحی لیپوماتیک ران  پزشک از بیهوشی عمومی استفاده می کند . پزشک درمحلی که قرار است  جراحی را انجام دهد برش­هایی به طول ۲ تا ۶ میلی مترایجاد می­کند. سپس از این ناحیه  لوله کانولا وارد بافت­های چربی  بیمار می کند که با کمک از این لوله  حرکات لرزشی و چرخشی  ایجاد می کند که باعث  تخریب چربی ها می­شود.

البته حرکات لرزشی این لوله آسیبی به عروق خونی و قسمت­های دیگربدن نمی­رساند. بیمار پس از جراحی می­تواند کاهش وزن خود را ببیند .پزشک ازچربی­های برداشته شده در قسمت­های دیگر  بدن مانند لب، گونه، و دست­ها استفاده می کند.

البته فرد بعد ازعمل لیپوماتیک باید رژیم غذایی مناسبی داشته باشد تا تناسب اندام  شما بعد از عمل حفظ شود وچربی­ها برداشته شده دیگر باز گشت نداشته باشد .

 

اقدامات لازم بعد از لیپوماتیک ران

بعد از انجام لیپوماتیک ران بهتر است تا مدتی از گن استفاده کنید زیرا باعث می شود که پوست شما بهتر پیوند بخورد وبهبودی بدن شما سریع انجام شود

بعد ازانجام  لیپوماتیک  ران  فرد باید استراحت  کافی داشته باشد تا بهترین نتیجه را از روش لاغری با لیپوماتیک را ببینید.

بعد ازعمل لیپوماتیک ران به صورت  مرتب فعالیت داشته باشد تا مشکلی در قسمت پا ایجاد نشود.

http://rasteriran.ir

 

 

لیپوماتیک ران

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *