هزینه ی جراحی بینی

هزینه ی جراحی بینی

هزینه ی جراحی بینی یکی از فاکتورهای مهمی است که قبل از جراحی بینی مورد محاسبه قرار میگیرد .

جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی یا راینوپلاستی) می تواند موجب بهبود ظاهر بینی، اصلاح عملکرد آن، یا هر دوی این گزینه ها شود.

معمولاً عمل جراحی اصلاح عملکرد بینی شامل اصلاح ساختار بینی برای بهبود عملکرد تنفس میباشد  که  قسمتی از هزینه ی جراحی بینی یا تمام مبلغ هزینه ی جراحی بینی می تواند شامل بیمه خدمات درمانی باشد.

به هر حال، معمولاً عمل های جراحی انجام شده برای افزایش زیبایی و بهبود ظاهر مشمول بیمه نیستند و هزینه ی جراحی بینی آن باید توسط خود فرد بیمار پرداخت شود.

برای بسیاری از ما، هزینه ی جراحی بینی زیاد و چشمگیر میباشد و معمولاً برای پرداخت این هزینه نیاز به تامین منابع مالی مورد نیاز  میباشد.

به این علت که هزینه ی جراحی بینی یک سرمایه گذاری زیربنایی و اساسی در زندگی فرد است، برای بیماران اهمیت دارد که با عامل های احتمالی تاثیر گذار بر هزینه ی جراحی بینی  آشنا باشند و از یک جراح عالی برای انجام جراحی استفاده کنند تا به این ترتیب امکان دستیابی به نتایج مورد انتظار پس از عمل جراحی افزایش پیدا کند.

رابطه انتخاب یک جراح با تجربه و هزینه عمل بینی

تجربه جراح پلاستیک و مهارت وی می تواند تاثیر زیاد بر هزینه ی جراحی بینی داشته باشد. شما باید زمان زیادی برای  بررسی سابقه کاری  یک جراح صرف کنید تا به این ترتیب بتوانید تشخیص دهید.

بیهوشی و هزینه ی جراحی بینی

در طول عمل جراحی بیهوشی به شما کمک می کند  ریلکس باشید و هیچ دردی در طول عمل احساس نکنید. این حالت همچنین به جراح پلاستیک امکان می دهد فعالیت های مورد نظر را به راحتی و بطور موثر بر روی بیمار انجام دهد.

در جراحی پرستارهوش و متخصص بیهوشی ، هر دو می توانند فرآیند بیهوشی شما را مدیریت و اداره کنند. متخصص بیهوشی پزشکی است که در مورد فعالیت های بیهوشی آموزش دیده و می تواند علائم حیاتی شما را در حین عمل جراحی کنترل کند.

 

پرستار هوش بر نیز یک شخص متخصص آموزش دیده است که می تواند همین مسئولیت را برای بیمار بر عهده بگیرد.

استفاده از خدمات متخصص بیهوشی یا پرستار هوش بر بسته به تشخیص جراح پلاستیک و ترجیح فرد بیمار میباشد. برخی از جراح ها فقط با پزشک متخصص بیهوشی کار می کنند. در ضمن، بعضی بیماران نیز احساس راحتی بیشتر در حین استفاده از خدمات پزشکان متخصص بیهوشی دارند.

مقدار درمان و هزینه ی جراحی بینی

مقدار درمان و پیچیدگی آن نیز می تواند باعث افزایش هزینه ها و هزینه ی جراحی بینی شود.

بطور خلاصه، یک عمل جراحی پیچیده به زمان  بیشتری نیز دارد و به همین علت هزینه ی جراحی بینی  بیشتر از یک عمل جراحی به نسبت ساده است. عواملی که می توانند موجب پیچیده شدن عمل جراحی شوند شامل موارد زیر هستند:

انجام چند عمل جراحی بر روی بینی فرد مورد نظر

نیاز به پیوند غضروف برای تقویت بافت های ضعیف

پوست بسیار ضخیم یا بسیار نازک بیمار

گرفتگی بینی

انحراف بینی

موقعیت جغرافیایی و هزینه ی جراحی بینی

محل زندگی شما نیز بر هزینه ی جراحی بینی تاثیرگذار است. هزینه ی جراحی بینی در شهر‌ها و مناطق مختلف، متفاوت میباشد. هزینه ی جراحی بینی در یک شهر بزرگ با هزینه‌های جراحی در مناطق کوچک و کم‌جمعیت متفاوت است.

 

حتی امکان دارد در یک منطقه‌ی مشابه، دو بیمارستان یا کلینیک مختلف، هزینه‌های مختلفی را برای خدمات خود مطالبه کنند.

از این نکته می توان این را فهمید که چرا هزینه ی جراحی بینی در اصفهان با هزینه ی جراحی بینی در شیراز یا هزینه ی جراحی بینی در ترکیه متفاوت است.

 

هزینه ی جراحی بینی قبل و بعد از جراحی

به علت اینکه جلسات ملاقات برگذار شده با دکتر متخصص قبل از جراحی بینی و بعد از آن نقش اساسی در یک جراحی زیبایی بینی موفقیت آمیز دارد، شما باید برنامه ریزی مناسبی برای انجام این ملاقات ها و به دست آوردن درک مناسب از جراحی بینی داشته باشید.

شما باید بطور کامل از هزینه اولیه این مشاوره ها، جلسات آماده سازی و نیز معاینه های پس از انجام عمل آگاهی داشته باشید تا به این ترتیب بتوانید هزینه ی جراحی بینی خود را  درست محاسبه کنید.

 

بعد از هر عمل جراحی، بیماران باید آمادگی لازم برای پرداخت هر گونه داروی مسکن مورد نیاز در طول دوره ریکاوری را داشته باشند. این هزینه ها معمولا در محاسبه هزینه کلی عمل جراحی منظور نمی شوند.

 

برای بیماران خاص، می توان از بسته های بعد از عمل جراحی نیز استفاده کرد. این بسته ها میتواند شامل آرنیکا و سایر روغن ها، گاز و نوار استریل، یک بسته یخ، و یک اسپری باز کردن بینی میباشد.

اگر جراح شما این اقلام را برای شما قبل وپس از عمل جراحی توصیه نکرد، شما می توانید آنها را در طول دوره درمان مصرف کنید ..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *