طراحی سایت ایران سایت اولین و باسابقه ترین شرکت طراحی وب سایت در ایران | totoweb

طراحی سایت ایران سایت اولین و باسابقه ترین شرکت طراحی وب سایت در ایران | totoweb در ادامه به معرفی راهکارهایی می پردازیم که به شما کمک می کنند بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی را انتخاب کنید. اکنون که با ویژگی های طراحی حرفه ای سایت آشنا شدید ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که آیا تمامی کسب و کارها باید برای طراحی حرفه ای سایت اقدام کنند. قبل از تعیین هزینه طراحی سایت باید این نکته را در نظر گرفت که وب سایت شما از چه نوعی است و با چه هدفی می خواهد راه اندازی شود، زیرا هر سایتی ساختار متفاوتی دارد و با توجه به این نکات، هزینه راه اندازی سایت نیز متغیر می شود. تعیین تعرفه طراحی سایت شرکتی وابسته به کیفیت طراحی سایت، کیفیت کدنویسی و بهینه بودن الگوریتم ها نیز می باشد که در قیمت نهایی طراحی سایت تاثیر گذار خواهد بود. برای برند خود اقدام به طراحی سایت شرکتی کرده‌اند و یا از طریق وب سایت هایی همانند سایت بیلدر اقدام به خرید سایت شرکتی کرده اند. گفتنی است شما نیز با طراحی سایت شرکتی حرفه ای، می‌توانید با تمامی هم صنف‌های خود رقابت کنید.

نمونه‌کارهای ما در عرصه طراحی سایت شرکتی که در همین صفحه در بخش دسترسی به ما نمونه‌کارها آمده است. اگر منظور شما تصویر وب سایت به کار رفته در عکس درج شده در بالای این صفحه است، شرکت همکاران سیستم به عنوان شرکتی مطرح در حوزه صنعت آی تی و به عنوان یک نماد در آن تصویر به کار رفته وگرنه وب سایت مذکور توسط ما در داده‌ورزان طراحی نشده است. اگر اطلاعاتی برای کاربران مفید است و هیچ تالی فاسدی در انتشار شفاف آن نیست چرا که نه؟! بله بگذارید و واقعا یکی از رسالت های طراحی سایت شرکتی که کاستن از تماس های تلفنی و ارائه حداکثری اطلاعات آنلاین است را برآورده کنید. شرکت طراحی سایت وب وان طراحی سایت را براساس اصول سئو سایت شرکتی انجام داده و پس از ورود محتوا سایت مشکلی از نظر SEO یا بهینه بودن سایت وجود نخواهد داشت. در دنیای امروز وب سایت شرکتی علاوه بر اینکه جهت معرفی شخصیت کسب و کار شما در فضای دیجیتال استفاده می‌گردد، ابزاری بسیار قدرتمند جهت بازاریابی و افزایش فروش است.

  • به طور کلی تمامی شرکت های خدماتی و فروش محصول که قصد فروش آفلاین و معرفی محصولات و خدمات خود به مشتریان دارند می توانند اقدام به طراحی سایت شرکتی کنند.
  • وردپرس، در دنیای امروز به عنوان یک سیستم مدیریت محتوای محبوب شناخته می شود و بسیاری از شرکت های بزرگ، سایت خود را بر روی همین cms دوست داشتن، بنا نموده اند.
  • داشتن چارت سازمانی، گالری تصاویر، خبرنامه برای شرکت، نمایش تایم لاین، امکان ایجاد سایت های چند زبانه و … از امکانات اولیه ی طراحی هر سایتی است.
  • افزونه یوست ارورهای محتوا را نشان می دهد و آنها را به فردی که می خواهد بارگذاری کند نشان می دهد.
  • طراحی وب سایت به فرآیند ایجاد و طراحی ظاهر و چیدمان بصری یک وب سایت اشاره دارد.

برای مثال می توانید به معرفی سایت خود در سایر سایت های پر بازدید بپردازید و یا تبلیغات کلیکی گوگل را خریداری کنید. سئو که با نام بهنه سازی سایت نیز شناخته می شود، از جمله مواردی است که باید در زمان طراحی سایت شرکتی مد نظر قرار داده شود. رعایت استاندارد های سئو در طراحی سایت، نقش مهمی در دیده شدن محصولات و خدمات شما در موتور های جستجو دارد. با سفارش سایت شرکتی حرفه‌ای و همین‌طور تبلیغات اصولی در گوگل می‌توانید برند خود را معتبر کنید.

برای مثال گاها شرکتی علاوه بر معرفی محصولات خود اقدام به فروش محصولات خود نیز می‌کند که در این صورت طبیعتا علاوه بر شناسایی برند خود، درآمد مستقیم نیز کسب خواهد کرد. و از آنجاییکه دنیای وب یک دنیای گسترده و وسیع است، داشتنِ سایت متناسب با کسب و کار می‌تواند موجب معرفی محصولات در مرزهای جغرافیایی وسیع ترشود. یعنی اینکه شما با خرید سایت شرکتی و راه‌اندازی آن و چند زبانه کردن سایت می‌توانید از مرزهای جغرافیایی عبور کرده و کسب و کار خود را جهانی کنید.

ایده‌های جالبی که می‌توان در طراحی پورتال شرکتی به کار بست

در واقع بعد دوم تجربه کاربری به مدیریت و هدایت کاربر از لحظه ورود به سایت تا لحظه رسیدن به هدف که می تواند خرید محصول یا هر چیز دیگری باشد اشاره دارد. UX به احساس و تجربه کاربر از کار با اجزای مختلف سایت اشاره دارد و به جنبه های تعامل کاربر با هر بخش می پردازد. موضوع طراحی UX این است که وب سایت ما به گونه ای طراحی شده است که هر بخش به راحتی در دسترس کاربران باشد و کار با هر بخش آسان باشد و راحتی کاربر در نظر گرفته شود. طراحان سایت در گذشته بر طراحی وب سایت برای مرورگرهای دسکتاپ متمرکز بودند. با این حال، از اواسط دهه 2010، طراحی برای مرورگرهای موبایل و تبلت اهمیت روز افزونی پیدا کرده است.

نمونه کار طراحی سایت